Menu strony

Mecz WSD Łomża vs AWSD Białystok

We wtorek 17 listopada klerycy WSD w Łomży w pięknym stylu pokonali AWSD w Białymstoku 5:0!
Od pierwszych minut nasz zespół pewnie prowadził piłkę i pokazał kto rządzi na boisku. Pierwszy gol wpadł po uderzeniu z rzutu karnego, co jeszcze bardziej zmotywowało naszych braci do walki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla WSD w Łomży. Kolejne bramki były już tylko potwierdzeniem świetnego poziomu gry naszych alumnów.
Dzięki dzisiejszej wygranej w dwumeczu nasze seminarium kwalifikuje się do następnego etapu rozgrywek, które odbędą się na wiosnę.
Dziękujemy za walecznego ducha walki na boisku klerykom z Białegostoku, a my cieszymy się z wygranej i pokazu bardzo dobrych umiejętności gry zespołowej.
Składamy serdeczne podziękowania Prezydentowi Miasta Łomży p. Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz Dyrektorowi MOSiR w Łomży p. Andrzejowi Modzelewskiemu za możliwość rozegrania meczu na płycie głównej Stadionu Miejskiego.