Menu strony

Alumni

Alumni WSD w Łomży 2017/2018

 

Funkcje pełnione przez alumnów w seminarium

 

1. Dziekan Alumnów Kamil Stańczuk (rok VI)
2. Wice-dziekan Alumnów Marek Spiżewski (rok VI)
3. Ceremoniarz Paweł Wiśniewski (rok VI)
4. Wice-ceremoniarz Łukasz Brzostowski (rok V)
5. Sacelan Mateusz Krajewski (rok IV)
6. Formariusz Mariusz Milewski (rok V)
7. Organista Dariusz Berć (rok IV)
Mateusz Gąska (rok VI)
Adam Polkowski (rok V)
Krystian Piekarski (rok II)
8. Kronikarz Szymon Rydel (rok II)
9. Hospicjum Kamil Bruszewski (rok IV)
10. Kolporter prasy Robert Kulas (rok III)
11. Caritas Patryk Banach (rok II)
12. Ruch Światło Życie Sebastian Urbański (rok IV)
13. Dyrektor teatru Damian Kurpiewski (rok II)
14. Dom Dziecka Mateusz Dembiński (rok III)
15. Dyrektor sportu Dariusz Grabowski (rok IV)
16. Dyrektor ds. telewizji Mariusz Milewski (rok IV)
17. Dyrektor ds. nagłośnienia Wojciech Kowalczyk (rok IV)
18. Koło Honorowych Dawców Krwi Krzysztof Szymczak (rok IV)
19. KSM Łukasz Brzostowski (rok IV)
20. Opiekun kawiarenki Kacper Maliszewski (rok II)
21. Dyrektor sklepiku Łukasz Ciecierski (rok II)
22. Dyrektor zespołu muzycznego Mateusz Dembiński (rok III)
23. Koło misyjne Dariusz Grabowski (rok IV)
24. Studio RN Piotr Rogulski (rok III)
25. Koło powołaniowe Bartosz Brzostowski (rok IV)
26. Redaktor strony WWW

Redaktor Facebook’a

Hubert Gromadzki (rok II)

Przemysław Sasinowski (rok III)

 

ROK SZÓSTY
1.        Dk. GĄSKA Mateusz Parciaki/św. Stanisława BM

2.        Dk. NERWIŃSKI Karol Ostrołęka/św. Franciszka

3.        Dk. SAMEŁKO Bartosz Krystian Grajewo/Trójcy Przenajświętszej

4.        Dk. SPIŻEWSKI Marek Nur/św. Jana Apostoła

5.        Dk. STAŃCZUK Kamil Ostrów Mazowiecka/Wniebowzięcia NMP

6.        TAŃSKI Marcin Myszyniec/Trójcy Przenajświętszej

7.        Dk. WIŚNIEWSKI Paweł Dobrzyjałowo/św. Stanisława BM

ROK PIĄTY
1.        BORAWSKI Mateusz Jedwabne

2.        BRZOSTOWSKI Bartosz Grabowo

3.        BRZOSTOWSKI Łukasz Łomża/ Krzyża Św.

4.        KONOPKA Michał Mały Płock

5.        MENGUINA NAMA Jean Crepin Diecezja Bertoua (Kamerun)

6.        MILEWSKI Mariusz Zambrów/ Ducha Św.

7.        POLKOWSKI Adam Kolno/ Św. Anny

8.        SOLIWODA Przemysław Długosiodło

9.        SZYMCZAK Krzysztof Eugeniusz Ostrów Mazowiecka/ Chrystusa Dobrego Pasterza

10.     URBAŃSKI Sebastian Rafał Ostrołęka/ Nawiedzenia NMP

11.     ZAREMBA Kamil Nowogród

URLOP DZIEKAŃSKI:

CHĘTNIK Łukasz Nowogród

GRABOWSKI Dariusz Ostrów Mazowiecka/ Chrystusa Dobrego Pasterza

 

ROK CZWARTY
1.        BERĆ Dariusz Niedźwiadna

2.        DEMBIŃSKI Mateusz Grajewo/ MB Nieustającej Pomocy

3.        KRAJEWSKI Mateusz Zambrów/ Św. Józefa

4.        KULAS Robert Myszyniec

5.        SKŁODOWSKI Damian Ostrów Mazowiecka/Wniebowzięcia NMP

URLOP DZIEKAŃSKI:

REMFELD Marcin Grajewo/ Św. Ojca Pio

 

ROK TRZECI
1.        BANACH Patryk Mały Płock

2.        CHOLEWIŃSKI Maciej Ostrołęka/ Św. Antoni Padewski

3.        MALISZEWSKI Kacper Brok

4.        PIETRZAK Adam Ryszard Brańszczyk

5.        SASINOWSKI Przemysław Stary Skarżyn

 

ROK DRUGI
1.        CIECIERSKI Łukasz Radziłów

2.        GOGOL Rafał Łomża/ Miłosierdzia Bożego

3.        GROMADZKI Hubert Kolno/ Św. Anny

4.        KURPIEWSKI Damian Łęg Starościński

5.        PIEKARSKI Krystian Kolno/ Św. Anny

6.        RYDEL Szymon Kolno/ Chrystusa Króla Wszechświata

7.        TURKOWSKI Bartosz Dąbrówka Kościelna

 

ROK PIERWSZY
1.        JECHNA Hubert Lubiel Nowy

2.        KONOPKO Tomasz Wysokie Mazowieckie/ Św. Jana Chrzciciela

3.        MRÓZ Damian Rząśnik

4.        SKARZYŃSKI Andrzej Zambrów/ Św. Józefa

5.        WOLANOWSKI Patryk Stawiski

6.        ZAJĄC Józef Dobrzyjałowo

7.        ZIĘBA Sławomir Lubiel Nowy